اینترنت اشیا

اینترنت اشیا

اینترنت اشیا یا internet of things  که به اختصار IOT گفته می شود را میتوان به ساده ترین تعریف جان بخشیدن و اتصال اشیا به شبکه دانست.
در تعریف فنی اتصال حسگر ها و ماژول های متفاوت به شبکه برای مدیریت آنها و تهیه زیر ساخت لازم برای اجرای سامانه های هوشمند جهت افزایش دقت و کارایی و کاهش دخالت انسان به عنوان کاربر را میتوان بهترین تعریف برای این تکنولوژی دانست.
با توسعه این تکنولوژی عبارات ویژه ای هم تعریف شدند مانند شهر هوشمند ،خانه هوشمند ، حتی خودرو هوشمند که همگی برای عملی کردن یکی از تصورات و آرزوهای انسانها بوجود آمدند.
سالها پیش این موارد در فیلم های علمی و تخیلی مطرح میشدند اما امروزه واقعی هستند و در دسترس همه قرار گرفته اند.
کاربرد های متنوعی را میتوان برای این سیستم ها تصور نمود:

1- اتوماسیون عملکرد دستگاه ها

2- هوشمند سازی منازل

3- نظارت بر عملکرد سیستم حمل و نقل

4- سامانه های هوشمند شهری

اخبار

امضای قراردادپشتیبانی سامانه ایلیاگارد

امضای قراردادپشتیبانی سامانه ایلیاگارد

قرارداد پشتیبانی از سامانه بیومتریک ایلیاگارد که در مراکز تحت پوشش سازمان خدمات اجتماعی تهران نصب و راه اندازی شده است در تاریخ 1396/06/15  به امضا رسید.
۱۶ شهریور, ۱۳۹۶
شرکت در مناقصه

شرکت در مناقصه

شرکت در مناقصه های عمومی سازمان رفاه خدمات و شمارکتهای اجتماعی شهرداری تهران در تاریخ های  1394/04/31  و 1394/08/03 و اعلام به عنوان برنده مناقصه با عنوان خرید 10 دستگاه تشخیص هویت ترکیبی شامل اسکنر عنبیه اسکنر اثر انگشت و دوربین ثانویه
۲۱ آذر, ۱۳۹۴
قرارداد طراحی نرم افزار

قرارداد طراحی نرم افزار

قرارداد طراحی نرم افزار تحت وب مدیریت سامانسراها و مددسراهای سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران به امضا رسید. این نرم افزار تحت وب با تکنولوژی .net  طراحی و اجرا گردید. قرار است این نرم افزار بر روی تمام سیستم های مددسراها و سامانسراهای سازمان خدمات اجتماعی نصب گردد.
۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴

درباره

مبنای فعالیت گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایلیاتک بر پایه دانش و تخصص بنا نهاده شده است در این راستا کارشناسان این گروه در واحد های طراحی ، تحقیق و توسعه و فنی ، دارای مدارک تخصصی بین المللی در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند. با بهره گیری از توان، تخصص و تجربه کارشناسان این گروه ، طیف گسترده ای ازخدمات در حوزه های بیومتریک , شبکه ,طراحی وب و ساختارهای مبتنی بر اینترنت را به سازمانها ، نهادها،دانشگاهها ، … ارائه نماییم.

با ما در ارتباط باشید

  • تهران، خیابان آرش‌مهر، نبش خیابان ۳۲، مجتمع بزرگ شهرآرا، واحد ۱۰
  • info@ilyatech.com
  • ۰۲۱-۸۸۲۴۹۴۶۹
  • ۰۲۱-۸۸۲۴۹۴۶۹