بیومتریک

بیومتریک

دپارتمان تخصصی امنیت ایلیاتک با محوریت مولفه های زیستی یا همان بایومتریک در سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نمود. برای این بخش هویتی مستقل با نام تجاری ایلیاگارد انتخاب شد.
با شروع فعالیت این واحد ،تحقیق و توسعه بر روی مولفه های بایومتریک آغاز شد .
مولفه های متفاوتی ازجمله تشخیص چهره ،اثر انگشت ، ساختار دست و عنبیه مورد بررسی دقیق قرار گرفت.
و در گام اول با توجه به خصوصیات منحصر بفرد و دقت بالای اسکن عنبیه ، این مولفه برای ادامه فعالیت انتخاب شدو محصول ویژه این گروه که اسکنر عنبیه چشم بود طراحی و تولید گردید .
در همان سال اولین محصول با مدلIG-1000 تولید گردید که در همان سال با شرکت در مناقصه سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران مورد تایید آن سازمان قرار گرفت و در مراکز نگهداری مددجویان نصب و مورد استفاده قرار گرفت.

پروژه‌ها

محصولات

مشتریان

شهرداری تهران

شهرداری تهران

سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران

سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران

شرکت خدمات کالای شهروند

شرکت خدمات کالای شهروند

مجتمع مهارت‌آموزی و کارآفرینی بهاران

مجتمع مهارت‌آموزی و کارآفرینی بهاران

بانک ملی ایران

بانک ملی ایران

اخبار

امضای قراردادپشتیبانی سامانه ایلیاگارد

امضای قراردادپشتیبانی سامانه ایلیاگارد

قرارداد پشتیبانی از سامانه بیومتریک ایلیاگارد که در مراکز تحت پوشش سازمان خدمات اجتماعی تهران نصب و راه اندازی شده است در تاریخ 1396/06/15  به امضا رسید.
۱۶ شهریور, ۱۳۹۶
شرکت در مناقصه

شرکت در مناقصه

شرکت در مناقصه های عمومی سازمان رفاه خدمات و شمارکتهای اجتماعی شهرداری تهران در تاریخ های  1394/04/31  و 1394/08/03 و اعلام به عنوان برنده مناقصه با عنوان خرید 10 دستگاه تشخیص هویت ترکیبی شامل اسکنر عنبیه اسکنر اثر انگشت و دوربین ثانویه
۲۱ آذر, ۱۳۹۴
قرارداد طراحی نرم افزار

قرارداد طراحی نرم افزار

قرارداد طراحی نرم افزار تحت وب مدیریت سامانسراها و مددسراهای سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران به امضا رسید. این نرم افزار تحت وب با تکنولوژی .net  طراحی و اجرا گردید. قرار است این نرم افزار بر روی تمام سیستم های مددسراها و سامانسراهای سازمان خدمات اجتماعی نصب گردد.
۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴

درباره

مبنای فعالیت گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایلیاتک بر پایه دانش و تخصص بنا نهاده شده است در این راستا کارشناسان این گروه در واحد های طراحی ، تحقیق و توسعه و فنی ، دارای مدارک تخصصی بین المللی در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند. با بهره گیری از توان، تخصص و تجربه کارشناسان این گروه ، طیف گسترده ای ازخدمات در حوزه های بیومتریک , شبکه ,طراحی وب و ساختارهای مبتنی بر اینترنت را به سازمانها ، نهادها،دانشگاهها ، … ارائه نماییم.

با ما در ارتباط باشید

  • تهران، خیابان آرش‌مهر، نبش خیابان ۳۲، مجتمع بزرگ شهرآرا، واحد ۱۰
  • info@ilyatech.com
  • ۰۲۱-۸۸۲۴۹۴۶۹
  • ۰۲۱-۸۸۲۴۹۴۶۹