طراحی و توسعه وب

طراحی و توسعه وب

امروزه با توجه به رشد کاربران اینترنتی، داشتن یک وب‌سایت از نیازهای اولیه یک شرکت، برند و کسب و کار محسوب می‌شود.
دپارتمان طراحی و توسعه وب ایلیاتک همواره در تلاش است تا با استفاده از جدیدترین متدها و استانداردها، وب‌سایت مشتریان خود را طراحی و پیاده‌سازی نماید.

پروژه‌ها

اخبار

قرارداد همکاری با شرکت سروش آسایش

قرارداد همکاری با شرکت سروش آسایش

قرارداد همکاری با شرکت سروش آسایش ملی مجری صدور کارت های چند منظوره بانک ملی و  راه اندازی  شبکه تخفیف بانک ملی ایران با گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایلیاتک  به امضا رسید. این قرارداد شامل طراحی اختصاصی دستگاه های حضور و غیاب جهت نصب در مدارس  و همچنین طراحی وب سایت این شرکت خواهد […]
۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷
امضای قراردادپشتیبانی سامانه ایلیاگارد

امضای قراردادپشتیبانی سامانه ایلیاگارد

قرارداد پشتیبانی از سامانه بیومتریک ایلیاگارد که در مراکز تحت پوشش سازمان خدمات اجتماعی تهران نصب و راه اندازی شده است در تاریخ 1396/06/15  به امضا رسید.
۱۶ شهریور, ۱۳۹۶
شرکت در مناقصه

شرکت در مناقصه

شرکت در مناقصه های عمومی سازمان رفاه خدمات و شمارکتهای اجتماعی شهرداری تهران در تاریخ های  1394/04/31  و 1394/08/03 و اعلام به عنوان برنده مناقصه با عنوان خرید 10 دستگاه تشخیص هویت ترکیبی شامل اسکنر عنبیه اسکنر اثر انگشت و دوربین ثانویه
۲۰ آذر, ۱۳۹۴

درباره

مبنای فعالیت گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایلیاتک بر پایه دانش و تخصص بنا نهاده شده است در این راستا کارشناسان این گروه در واحد های طراحی ، تحقیق و توسعه و فنی ، دارای مدارک تخصصی بین المللی در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند. با بهره گیری از توان، تخصص و تجربه کارشناسان این گروه ، طیف گسترده ای ازخدمات در حوزه های بیومتریک , شبکه ,طراحی وب و ساختارهای مبتنی بر اینترنت را به سازمانها ، نهادها،دانشگاهها ، … ارائه نماییم.

با ما در ارتباط باشید

  • تهران، خیابان آرش‌مهر، نبش خیابان ۳۲، مجتمع بزرگ شهرآرا، واحد ۱۰
  • info@ilyatech.com
  • ۰۲۱-۸۸۲۴۹۴۶۹
  • ۰۲۱-۸۸۲۴۹۴۶۹
logo-samandehi